Logo

Tere, hea külaline! Plum Studio (sõpradele lihtsalt Plum) on reklaami-, veebi- ja disainistuudio.

Kujundame Sinu ettevõttele, kampaaniale ning ideele sobiva välimuse, vormi ja vajadusel ka sisu.

Reklaam sõidukil – sõidukireklaam

Kujundame, valmistame ette ja paigaldame Teie sõiduki(te)le info ja sümboolika just nii nagu soovite ja veelgi paremini. Rekka, buss, veo- või sõiduauto – iga sõiduki saab muuta suurepäraseks reklaamikandjaks, millega tutvustada potentsiaalsetele klientidele teie tegevusi ja oskusi.

Välireklaamid, sisereklaamid, kleebistekstid, mööbli dekoreerimine

Kujundame ja paigaldame Teie ettevõtte fassaadile, ustele, akendele, spetsiaalsetele reklaamkandjatele – tegelikult kõigele kuhu võimalik – kauni visuaali.

Tunnusgraafika, logo

Teie ettevõte vajab toimivat märki, mida tulevasel kliendil on kerge pilguga haarata, lugeda, mõista ja meeles pidada. Blanketil, visiitkaardil, sõidukil, hoone fassaadil – arvestame erinevate olukordada ja taustadega ja kujundame sellest lähtudes.

Trükised

Koostame, kujundame ja valmistame trükiks raamatud, voldikud, blanketid, visiitkaardid.

Veebikampaaniad, kodulehed, facebook

Loome kodulehti, e-poode ja kampaaniaveebe alates kujundusest kuni toimiva valmislahenduseni. Kohandame Teie kodulehe vaadatavaks ka tahvelarvutites ja mobiiliseadmetes.

Meie oskused:
* PHP
* MySQL, PostgreSQL, SQLite
* JavaScript / jQuery
* CSS2 / CSS3
* XHTML / HTML5
* WordPress, ExpressionEngine, Drupal
* Adobe Flash
* Responsive design, SEO

Linnaekraanid, reklaamklipid, videod, TV

Kui soovite oma ettevõtet, kampaaniat või toodet tutvustada linna või kaupluste ekraanidel, pöörduge julgesti meie poole. Teeme videoklipi ideest kuni lõppproduktini valmis kiiresti ning soodsalt.